Autor Wiadomość
MSCUnal
PostWysłany: Sob 20:39, 16 Sty 2021    Temat postu: Импорт товаров иС Китая

Оптовые поставки товаров из Китая по низким ценам. Мы организовываем прямые поставки под ключ.
eranet
PostWysłany: Pon 9:45, 07 Lis 2011    Temat postu:

zeby temat nie umarł, to może zacznijmy dyskusję od sukcesów i dokonań, wraz z informacją o tym co się nie udało i jakie sa plany? Być moze się mylę, ale KOALICJA jest tutaj bliżej wydarzeń, a tym samym informacji...
Michelle
PostWysłany: Pon 1:50, 07 Lis 2011    Temat postu:

witorio napisał:

Droga Michelle ! Trudno się jest pogodzić z porażką swojego kochanego kandydata, ale jak mawiają - grunt to sobie wszystko wytłumaczyć ! (...) twoje wywody polityczne są moim zdaniem nie gorsze od propagandy stosowanej przez Dr J.P. Goebbelsa.


Och, nie ma to jak płomienna wypowiedź rozpoczęta od ataków ad personam, z równie ujmującą metodą dyskusji z gatunku: banałami-zagłuszę-twoje-argumenty. Toż to gwałt na netykiecie! Jedynie młody wiek internauty może tłumaczyć tę krótkowzroczność...

witorio napisał:

1. Kandydatura p. Hermaniuka została odczytana przez wyborców jako parcie na większą kasę i mniej problematyczny stołek posła. Ale niestety, kto nie ryzykuje ten nie zna smaku porażki.
2. Etos moralny naszej gminy jest prawidłowy, bo nie głosowali na osobe naktórej się zawiedli. Nie wszystko co PiS-owskie jest złe - przykład : dlaczego T. Ferenc wygrywa wybory na prezydenta miasta Rzeszowa pomimo tego, że się określił jako zwolennik polityczny SLD ? Może dlatego, że coś zrobił dla tego miasta? (pomijam jego sposób rządzenia) i nie jest on zwolennikiem moherowych beretów jak większość Podkarpacia.
3. Klęska wyborcza PSL na Podkarpaciu - wniosek: jacy kandydaci taki wynik.



Wymienione KONTRWNIOSKI są tyleż odkrywcze, co abstrakcyjne..

Ad. 1. Powtarzasz moją wypowiedź, tyle że w formie bardziej ostrej, radykalnej i zawistnej.

Ad. 2. O tym, czy etos jest prawidłowy, czy też nie, każdy z nas rozstrzyga we własnym sumieniu.
Wciąż nie znajduję przesłanek na rzecz tezy, jakoby mieszkańcy zawiedli się na pracy burmistrza. Toć ustaliliśmy, że:
a) wiele odmiennych czynników decyduje o sukcesie wyborczym w zależności od rodzaju wyborów,
b) w województwie podkarpackim spektrum elektoratu PiS i PSL jest niewspółmierne (aczkolwiek żonglowanie uzyskanymi wynikami "naszych kandydatów" w ramach ich pozycji na liście partyjnej wypada na korzyść burmistrza).
Natomiast paralela między panami Ferencem i Hermaniukiem wydaje się nie pozbawiona uroku, niemniej nie sposób jej dokonać.
Konia z rzędem temu, kto Twój zarzut potwierdzi w postaci wyborczej analizy porównawczej dwu panów, których pozycje społeczne, doświadczenie samorządowe oraz wsparcie polityczne dzielą dekady.

Ad. 3. Rewelacyjny tok myślenia, naprawdę imponujesz mi coraz bardziej... Ta, a jaki rząd, taki zamach w Smoleńsku.


Dołączam się do propozycji w kwestii oceny dotychczasowej pracy burmistrza Tyczyna. Oczekuję obiektywnej analizy dokonanej przez OPOZYCJĘ (głęboko wierzę, że takowa de facto istnieje). Chętnie skonfrontuję wnioski konkluzji z faktami czasu przeszłego dokonanego Smile


M.
eranet
PostWysłany: Śro 19:56, 02 Lis 2011    Temat postu:

Ali_H napisał:

Co do oceny pracy burmistrza na to będzie czas w 2014 roku.

W 2014 to będzie finał, ja jestem zwolennikiem tezy, że na ocenę pracuje się cały czas, więc lepiej nie myśleć 3 lata do przodu tylko robić jak najwięcej i to co się da, jeśli wyborcy będa zadowoleni z całej kadencji to i pewnie ocena będzie pozytywna Wink jeśli natomiast 3 lata zostaną zmarnowane, by w 2014 pokazać mieszkańcom co się zrobiło, to pewnie nie tylko ja będę niezadowolony...

ps. jak wyglądają plany odnośnie budżetu na 2012, czy można spodziewać się ważnych inwestycji? co z obiecaną strefą ekonomiczną, dzieje się coś w tym kierunku?
ps2. może ktoś podsumuje wkrótce 1 rok kadencji burmistrza, co sie udało, a co nie?
Ali_H
PostWysłany: Śro 16:50, 02 Lis 2011    Temat postu:

Co kraj to obyczaj co człowiek to pogląd.

1. Kandydatura Burmistrza była rozsądna i dobra - dlaczego pisałem i mówiłem to wiele razy - napisze jeszcze raz. Wiadomym było, że nie ma szans na mandat poselski - znaczy miał ale naprawdę iluzoryczne - start i dobry wynik pozwoliłby mu na lepsze relacje z PSL-em - partią, która jest rządzącą w koalicji w woj. podkarpackim (Marszałek - PSL, Wicewojewoda - PSL), niestety błędny odbiór wyborców nie pozwolił na ten wynik. Zaryzykował - nie jest posłem - jest nadal burmistrzem i dobrze ! szkoda tylko że wynik słaby (pytanie do witorio - co Nam daje wynik Pana Fudalego jako mieszkańca Tyczyna - dodam, że na 30 kandydatów Pan Hermaniuk miał 24 wynik, a Pan Fudali na 30 kandydatów 28 wynik) ? Nam mieszkańcom gminy ?)

2. Nad etosem moralnym się nie chcę wypowiadać. Każdy głosuje i uznaje co jest słuszne. Tadeusz Ferenc przegrał z kandydatem z PiS-u do Senatu przypominam. Zatem wnioski konkretniejsze ma Michelle - a przynajmniej aktualniejsze ...

3. Klęska to za dużo powiedziane - 2 mandaty - były 3 na podkarpaciu - to nie klęska a strata. Klęskę o włos nie odniosło SLD które ledwo załapało się na 1 mandat - 15 mandat w okręgu 23. Stracili jedyny mandat w okr. 22. Analiza jest prosta PiS - miał 14 ma 14, PO miało 8 ma 8, SLD miało 2 ma 1, PSL miało 3 ma 2, kto wziął Palikot bo było 0 jest 2. Ot i moja skromna analiza wyników wyborów.

Co do oceny pracy burmistrza na to będzie czas w 2014 roku.

Jedna ważna rzecz. Wybory do sejmu i senatu minęły - ciągłe gorączkowanie się wynikami nie ma sensu. Czas robić swoje i żyć. A spieranie się
witorio
PostWysłany: Śro 0:15, 02 Lis 2011    Temat postu:

Droga Michelle ! Trudno się jest pogodzić z porażką swojego kochanego kandydata, ale jak mawiają - grunt to sobie wszystko wytłumaczyć !
Postaram się opisać bardziej realnie i po ludzku to co Ty spłodziłaś (twoje wywody polityczne są moim zdaniem nie gorsze od propagandy stosowanej przez Dr J.P. Goebbelsa. A oto moje kontr wnioski do wyborów samorządowych:
1. Kandydatura p. Hermaniuka została odczytana przez wyborców jako parcie na większą kasę i mniej problematyczny stołek posła. Ale niestety, kto nie ryzykuje ten nie zna smaku porażki.
2. Etos moralny naszej gminy jest prawidłowy, bo nie głosowali na osobe naktórej się zawiedli. Nie wszystko co PiS-owskie jest złe - przykład : dlaczego T. Ferenc wygrywa wybory na prezydenta miasta Rzeszowa pomimo tego, że się określił jako zwolennik polityczny SLD ? Może dlatego, że coś zrobił dla tego miasta? (pomijam jego sposób rządzenia) i nie jest on zwolennikiem moherowych beretów jak większość Podkarpacia.
3. Klęska wyborcza PSL na Podkarpaciu - wniosek: jacy kandydaci taki wynik.

Uwzględniając w/w czynniki możemy kategorycznie stwierdzić, że wyniki wyborów mają realne przełożenia na ocenę pracy burmistrza.

Pani Michelle - niech pupilek zejdzie z obłoków i zacznie pracować na rzecz Gminy i jej mieszkańców, a nie bawić się w figuranta.
Michelle
PostWysłany: Śro 3:41, 12 Paź 2011    Temat postu:

Po wyborach parlamentarnych A.D. 2011 przydałby się lekki zarys analizy politologicznej, zatem tako rzecze Michelle...


Ten szalenie emocjonujący i zapierający dech w piersiach pojedynek Panów Hermaniuka z Fudalim wypadł o wiele bardziej okazale na rzecz tego drugiego, tylko że...

Przy analizie wyników wyborów musimy uwzględnić trzy czynniki, które w moim odczuciu zaważyły o takich, a nie innych rozstrzygnięciach (skądinąd będących do przewidzenia).

1. Kandydatura p. Hermaniuka w wyborach do Sejmu RP mogła zostać odczytana przez wyborców jako próba realizacji osobistych ambicji politycznych, a nie jako chęć zjednania sobie przychylności władz Rzeszowa na rzecz gminy. Od początku pomysł był ryzykowny, no ale kto nie ryzykuje, ten nie zwycięża... Poza tym warto dodać, że prowadzona kampania wyborcza została ograniczona do niezbędnego minimum.

2. Etos moralny mieszkańców Podkarpacia (naszej gminy włącznie) jest niewątpliwie konserwatywny, czyli w wolnym tłumaczeniu >> pisowski. W myśl zasady, że wszystko-co-niepisowskie-jest-złe lud pognał na wybory... I tutaj nie możemy zapominać, że wybory parlamentarne rządzą się swoimi prawami. Dlatego też sympatie polityczne są przedkładane nad interesy partykularne. Ludzi z Podkarpacia na ogół interesuje to, czy PiS wejdzie, czy nie wejdzie... a nie prywatyzacja służby zdrowia, parytety, euro czy inne GMO. Dlatego tak, jak już ktoś tu wspomniał, bardziej obiektywny byłby pojedynek obu panów z listy tej samej partii... i przechodzimy do czynnika nr 3...

3. Nie najlepszy wynik PSL na Podkarpaciu (zaledwie 2 mandaty) w porównaniu z hegemonią PiS-u (łącznie 14 posłów, sic!).

Uwzględniając w/w czynniki możemy z bardzo dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że wyniki wyborów nie mają realnego przełożenia na ocenę pracy burmistrza. Przeto pozostaje wszelkie dywagacje typu "TKO" odłożyć do lamusa. A swoją drogą mnie doszły słuchy, że p. Fudali wciąż jeszcze chodzi zamroczony po ciężkim KO w drugiej rundzie - wróć! - turze wyborów samorządowych Wink

Dziękuję za uwagę.
eranet
PostWysłany: Wto 16:24, 11 Paź 2011    Temat postu:

ważnym politycznie to będzie jak będziemy mieli kogoś we władzach województwa, w UMarszałkowskim, w Sejmie, Senacie... Wink póki co mamy ambicje kandydatów...
Ali_H
PostWysłany: Wto 8:35, 11 Paź 2011    Temat postu:

Powiem wprost - będzie ciężko. Liczby nie kłamią. Wynik Darka Fudalego nic nam nie daje poza satysfakcją kandydata, że zdobył więcej głosów niż burmistrz - aczkolwiek, nie da się tego obiektywnie ocenić, ze względu na PiSowski charakter naszej gminy. Żałuję, że mieszkańcy nie zrozumieli, że nasz dobry wynik to szansa dla gminy ze strony wyższych urzedów... szkoda nawet się znowu rozwijać. Jest co najwyżej przykro, że tak się stało.
Oczywiście nadal będziemy się starali pozyskiwać kasę na tyle na ile się da - aczkolwiek będzie o wiele wiele trudniej.
Tak czy inaczej cieszę się, ze z naszej gminy wystartowało aż dwóch kandydatów - oznacza to, że Tyczyn staje się ważnym politycznie ośrodkiem.
eranet
PostWysłany: Pon 23:22, 10 Paź 2011    Temat postu:

chyba nikt poważny nie zakladał, że mają realne szanse na wejście do Sejmu, ale też "misterny" plan burmistrza chyba wziął w łeb, bo ani on sam, ani PSL sukcesu w tych wyborach nie odnotował... Mimo wszystko liczę, że jednak kasę dla Tyczyna uda się zdobyć takim poświęceniem...
Suchy
PostWysłany: Pon 22:05, 10 Paź 2011    Temat postu:

no coż.... na pewno mieszkańców gminy najbardziej interesował "pojedynek" p. Fudalego z p. Hermaniukiem...wyniki Fudali 907 głosów - Hermaniuk - 290. Podejrzewam że w "sztabie" p. Fudalego ogromna radość i trudno się dziwić, z tym że nie rozumiem dlaczego te wybory i kandydatura p . Hermaniuka zostaly sprowadzone to jednoznacznej oceny dotychczasowych rzadów pana burmistrza. Osobiście dla mnie nie ma to żadnego przełożenia, chociarz w wyborach samorządowych oddałem glos na p. Hermaniuka w niedziele tego nie zrobiłem ( sory Tomek :] ). Rozumiem powody dla których p. Hermaniuk zdecydował się kandydować, jednak wybory parlamentarne maja dla mnie inne priorytety. Wiec chciałbym stonować opinie że "ludzie poznali się na Hermaniuku i oddali głos na własciwego kandydata (czyt. p. Fudalego)", na facebook'u spotkałem się nawet z komentarzem "techniczny knockout" lol ?!, ostatecznie jednak p. Fudali nie dostał mandatu, inna sprawa chciałbym zobaczyć jak wyglądały by wyniki gdyby obaj panowie kandydowali z tej samej listy.... Pan burmistrz może więc spokojnie skupić z powrotem na pracy samorządowej....... tak samo jak prezydent Ferenc hyhyhyhyhy ;]
Ali_H
PostWysłany: Pon 19:12, 10 Paź 2011    Temat postu:

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Hrynkiewicz Józefa 170 4,19%
2 Ożóg Stanisław 511 12,58%
3 Moskal Kazimierz Marian 7 0,17%
4 Szlachta Andrzej 283 6,97%
5 Pupa Zdzisław Stanisław 65 1,60%
6 Wróblewska Krystyna Małgorzata 95 2,34%
7 Popiołek Krzysztof Andrzej 9 0,22%
8 Błądek Antoni 5 0,12%
9 Gołojuch Kazimierz Edward 35 0,86%
10 Chmielowiec Zbigniew Michał 7 0,17%
11 Draus Ewa Maria 43 1,06%
12 Warzecha Jan Marek 3 0,07%
13 Pakuła-Sacharczuk Anna Zofia 18 0,44%
14 Tołpa Mieczysław 2 0,05%
15 Rudnicki Roland Antoni 2 0,05%
16 Napieracz Maria 5 0,12%
17 Sarna Zdzisław Władysław 5 0,12%
18 Kazana Renata Ewa 24 0,59%
19 Błądek Lidia 3 0,07%
20 Łabęcka Alicja Maria 5 0,12%
21 Falandys Jan 18 0,44%
22 Rojek-Kałek Monika Ewa 5 0,12%
23 Fudali Dariusz Jacek 353 8,69%
24 Samołyk Genowefa 1 0,02%
25 Sulich Edward Józef 1 0,02%
26 Sroka Józef 1 0,02%
27 Rupar Joanna 5 0,12%
28 Wolicki Paweł Grzegorz 1 0,02%
29 Kotula Jacek Adam 576 14,18%
30 Cypryś Jerzy 89 2,19%
Głosów na listę 2 347 57,78%
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Przewrocki Piotr Marek 46 1,13%
2 Kądzielawski Grzegorz Krzysztof 5 0,12%
3 Marciniec Andrzej 1 0,02%
4 Lasota Ernest Andrzej 7 0,17%
5 Lorenc Bogumiła Lucyna 7 0,17%
6 Lelito Ilona Agnieszka 1 0,02%
7 Stawarz Robert 4 0,10%
8 Kołodziej Konrad Piotr 4 0,10%
9 Jasiukiewicz Paweł Dariusz 0 0,00%
10 Pabian Ewa Katarzyna 0 0,00%
11 Dojka Stanisław 1 0,02%
12 Wojtkowska Joanna 4 0,10%
13 Giedrys Bartosz Jakub 2 0,05%
14 Kwolek Faustyna Teresa 3 0,07%
15 Mróz Michał Jan 0 0,00%
16 Miszczak Monika 1 0,02%
17 Liszka Łukasz Antoni 0 0,00%
18 Pająk Krzysztof 4 0,10%
19 Kowal-Środoń Barbara Małgorzata 14 0,34%
Głosów na listę 104 2,56%
Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Kamiński Tomasz Artur 71 1,75%
2 Grobel-Proszowska Joanna Irena 2 0,05%
3 Niewczas Marta Agata 57 1,40%
4 Smaczny Józef 0 0,00%
5 Ozimek Julian 0 0,00%
6 Skawiński Stanisław Andrzej 1 0,02%
7 Kuraś Przemysław Piotr 0 0,00%
8 Wołoszyński Leszek 0 0,00%
9 Trawka Wiesława 0 0,00%
10 Tofilski Andrzej Antoni 0 0,00%
11 Czaja Halina 1 0,02%
12 Czajka Anna Magdalena 2 0,05%
13 Biesiadecki Jerzy Jan 0 0,00%
14 Skrzypek Greta Małgorzata 1 0,02%
15 Homa Adam Grzegorz 3 0,07%
16 Walas Zbigniew Stanisław 4 0,10%
17 Sasiela-Błażejczak Halina Małgorzata 0 0,00%
18 Łączny Ryszard 0 0,00%
19 Litwicka-Chmura Lucyna Barbara 1 0,02%
20 Zdzymira Agnieszka Barbara 1 0,02%
21 Dzierżak Antoni 5 0,12%
22 Dabwan Abdul Raqeeb 0 0,00%
23 Kopacz Andrzej Janusz 2 0,05%
24 Inglot Anna Ewelina 4 0,10%
25 Stopa Kazimiera 1 0,02%
26 Gola Zbigniew Andrzej 0 0,00%
27 Radziewicz Małgorzata Alina 4 0,10%
28 Wojnowska Małgorzata Anna 1 0,02%
29 Herba Krystian Tomasz 10 0,25%
30 Tuderek Grzegorz Konstanty 2 0,05%
Głosów na listę 173 4,26%
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Dziadzio Dariusz Cezar 70 1,72%
2 Smucz Robert Dariusz 14 0,34%
3 Kaczor Roksana Agnieszka 17 0,42%
4 Wojturska-Duda Anna Monika 20 0,49%
5 Pawęzka Sławomir 1 0,02%
6 Walas Andrzej Szymon 5 0,12%
7 Kobylarska Bożena Anna 9 0,22%
8 Czerepak Tomasz Kazimierz 1 0,02%
9 Matłosz Mariusz Kazimierz 4 0,10%
10 Biliński Tomasz Józef 10 0,25%
11 Król-Gierczak Małgorzata Anna 4 0,10%
12 Baran Dariusz 7 0,17%
13 Majewski Janusz 5 0,12%
14 Kania Piotr Jan 1 0,02%
15 Rudaś Beata Romana 0 0,00%
16 Jęczmyk Danuta 0 0,00%
17 Partyka Tomasz Łukasz 7 0,17%
18 Skowyra Dorota Magdalena 1 0,02%
19 Sokołowski Mateusz Valgard 1 0,02%
20 Miczołek Ewa Elżbieta 0 0,00%
21 Szlachcińska Natalia 6 0,15%
22 Szczęch Piotr Andrzej 1 0,02%
23 Nowak Damian 9 0,22%
24 Martens Andrzej Tomasz 5 0,12%
25 Budzik Jaromir Piotr 4 0,10%
26 Wróbel Beata Anna 10 0,25%
27 Dąbroś Stanisław Józef 2 0,05%
28 Kania Robert Grzegorz 2 0,05%
29 Leś Piotr 7 0,17%
Głosów na listę 223 5,49%
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Bury Jan 177 4,36%
2 Rygiel Wiesław Andrzej 2 0,05%
3 Reguła Andrzej Zygmunt 2 0,05%
4 Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata 3 0,07%
5 Chrabąszcz Andrzej 1 0,02%
6 Zaborowski Franciszek 2 0,05%
7 Słupek Edward Józef 32 0,79%
8 Skiba Agata Magdalena 0 0,00%
9 Opaliński Marek 3 0,07%
10 Gnatek Robert Andrzej 0 0,00%
11 Hermaniuk Jan Leszek 152 3,74%
12 Nawrocki Janusz Andrzej 2 0,05%
13 Gołębiowska Ewa Marianna 3 0,07%
14 Misiewska Beata Teresa 1 0,02%
15 Nabrzeski Sebastian 0 0,00%
16 Wróbel Elżbieta Stanisława 0 0,00%
17 Gaweł Renata Józefa 0 0,00%
18 Kramarz Tadeusz Kazimierz 1 0,02%
19 Bator Jerzy Stanisław 3 0,07%
20 Leja Małgorzata 0 0,00%
21 Mączka Maria 1 0,02%
22 Jołda Teresa Halina 0 0,00%
23 Jemioło Maciej Krzysztof 2 0,05%
24 Rękas Sławomir Józef 0 0,00%
25 Balawejder Maria Teresa 3 0,07%
26 Janda Marek Jacek 2 0,05%
27 Ligas Tadeusz 0 0,00%
28 Sokołowska Justyna Mirosława 0 0,00%
29 Piecuch Agnieszka 5 0,12%
30 Gospodarczyk Tadeusz Marian 2 0,05%
Głosów na listę 399 9,82%
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Wróbel Jerzy Bogusław 4 0,10%
2 Kawalec Małgorzata 3 0,07%
3 Konrad Justyna Maria 0 0,00%
4 Piękoś Paweł Stanisław 0 0,00%
5 Stygar Edyta 0 0,00%
6 Wantuch Renata Natalia 0 0,00%
7 Bawiec Jacek Marek 1 0,02%
8 Berłowski Wiesław Józef 0 0,00%
9 Kozdroń Dorota Anna 1 0,02%
10 Gawłowska Jowita Beata 0 0,00%
11 Wojnarowski Janusz Leszek 2 0,05%
12 Kubicki Marian Józef 0 0,00%
13 Konrad Jolanta Elżbieta 0 0,00%
14 Rączy Mariusz Wojciech 2 0,05%
15 Wójcikiewicz-Rutka Bogusława 0 0,00%
16 Pikos Kazimierz 0 0,00%
17 Ablamowicz Aneta Anna 0 0,00%
18 Ostrowski Zenon Leszek 0 0,00%
19 Bogdan Halina Stanisława 0 0,00%
20 Bendkowski Dawid Paweł 2 0,05%
Głosów na listę 15 0,37%
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Rynasiewicz Zbigniew Franciszek 227 5,59%
2 Skowrońska Krystyna 205 5,05%
3 Butryn Renata Celina 10 0,25%
4 Poręba Marek Zbigniew 49 1,21%
5 Pluta Mirosław Stanisław 8 0,20%
6 Stępień Danuta Waleria 40 0,98%
7 Ożóg Krzysztof 43 1,06%
8 Nowak Marcin Mieczysław 5 0,12%
9 Gwizdak Stanisław Jan 0 0,00%
10 Czwal Sławomir Mariusz 1 0,02%
11 Cynkar Sławomir Tadeusz 12 0,30%
12 Deręgowski Marcin 9 0,22%
13 Miąso Krzysztof Piotr 1 0,02%
14 Gdula Krystyna 5 0,12%
15 Żurek Agnieszka 13 0,32%
16 Barnaś Mariusz Andrzej 1 0,02%
17 Adamus Stanisław Dariusz 2 0,05%
18 Kropornicki Janusz 0 0,00%
19 Czekierda-Stamenkovic Jolanta Lucyna 7 0,17%
20 Ziarnik Jan 6 0,15%
21 Fila Robert 3 0,07%
22 Błotko Violetta Maria 6 0,15%
23 Szewczyk Mariusz Krzysztof 3 0,07%
24 Buczko Marzena Maria 1 0,02%
25 Kawik Józef Jan 0 0,00%
26 Nowicka Halina Zofia 5 0,12%
27 Łęgowiecka-Bajda Maria Zuzanna 3 0,07%
28 Kardyś Paweł Andrzej 5 0,12%
29 Karkut Michał 2 0,05%
30 Kubas-Hul Teresa Krystyna 23 0,57%
Głosów na listę 695 17,11%
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Szostek Roman 4 0,10%
2 Walicka Marzena Iwona 0 0,00%
3 Chmura Józef Czesław 0 0,00%
4 Jankowski Tomasz Dariusz 1 0,02%
5 Rzucidło Łukasz 1 0,02%
6 Potocki Ryszard Zbigniew 0 0,00%
7 Górecka Maria Barbara 0 0,00%
8 Wyroba Maria Antonina 0 0,00%
9 Łabuz Jan 0 0,00%
10 Kaplita Anna Elżbieta 0 0,00%
11 Maj Zofia Alicja 1 0,02%
12 Kowal Janusz Andrzej 0 0,00%
13 Lalowicz Krzysztof Bogusław 0 0,00%
14 Socha Halina 0 0,00%
15 Kusiak Jarosław Waldemar 0 0,00%
16 Potocka Maria Elżbieta 0 0,00%
17 Kontek Walenty 0 0,00%
18 Socha Janusz 0 0,00%
19 Rajwer-Pastuła Małgorzata Anna 1 0,02%
Głosów na listę 8 0,20%
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Bizoń Tomasz Krzysztof 31 0,76%
2 Zarębski Waldemar 6 0,15%
3 Walicki Lech Karol 6 0,15%
4 Matecka Joanna Danuta 2 0,05%
5 Witek Mariusz Piotr 3 0,07%
6 Świeżawska Klaudia Karolina 2 0,05%
7 Kapustka Sławomir Marek 0 0,00%
8 Żurawska Beata Anna 1 0,02%
9 Skręt Wojciech Jan 7 0,17%
10 Krzemieniecka Natalia Julia 4 0,10%
11 Rykała Grzegorz Wojciech 0 0,00%
12 Czajka Monika Iwona 4 0,10%
13 Ossoliński Mariusz Jerzy 3 0,07%
14 Pukas Magdalena 0 0,00%
15 Żygadło Piotr 5 0,12%
16 Kamycki Zdzisław 2 0,05%
17 Trojan Ewelina 0 0,00%
18 Kocur Piotr Maciej 2 0,05%
19 Kapustka Daniel Adam 0 0,00%
20 Chmura Joanna Patrycja 3 0,07%
21 Koguc Mateusz 2 0,05%
Głosów na listę 83 2,04%
Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawica - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata % głosów ważnych
1 Romaniuk Bogdan Piotr 4 0,10%
2 Zięba Tadeusz Mikołaj 1 0,02%
3 Trojnar Maria Anna 1 0,02%
4 Domarski Rafał Jan 0 0,00%
5 Podgórska Lucyna Józefa 2 0,05%
6 Hołówko Zbigniew 0 0,00%
7 Zając Kryspin Jan 1 0,02%
8 Jagustyn Elżbieta Czesława 0 0,00%
9 Szmyd Jan 0 0,00%
10 Wąsik Stanisław 0 0,00%
11 Kościelny Lesław Andrzej 0 0,00%
12 Kapica Andrzej 0 0,00%
13 Ciepielowski Antoni 0 0,00%
14 Patruś Grzegorz 0 0,00%
15 Rutczyńska Władysława Jadwiga 1 0,02%
16 Walat Aleksander 0 0,00%
17 Kieler Mirosław Stanisław 0 0,00%
18 Rybak Marcin Kosma 0 0,00%
19 Tokarz Daniel Grzegorz 0 0,00%
20 Tęcza Krystyna Teresa 0 0,00%
21 Michno Dorota Katarzyna 1 0,02%
22 Pięta Andrzej 3 0,07%
23 Cieślachowska Natalia Anna 0 0,00%
24 Książek Jolanta Matylda 0 0,00%
25 Orłowski Radosław 0 0,00%
26 Porada Urszula Elżbieta 0 0,00%
27 Helwin Wiktoria 0 0,00%
28 Walat Wiesław Jan 1 0,02%
Głosów na listę 15 0,37%
eranet
PostWysłany: Pon 15:36, 10 Paź 2011    Temat postu:

Fudali 907 głosów - Hermaniuk - 290 na listach... A jak w samym Tyczynie?
eranet
PostWysłany: Sob 22:10, 08 Paź 2011    Temat postu:

zamykam temat do 21-ej 09.10 celem zachowania ciszy wyborczej
yarek
PostWysłany: Sob 15:39, 08 Paź 2011    Temat postu: :)

szanowy pan/pani ewkajana po przeczytaniu tych wypocin, przez które przemawiają emocje nie pogodzenia się z porażką w wyborach samorządowych przez pana Fudaliego mam 2 świetne wiadomości, otóż po pierwsze Pan Jan Hermaniuk będzie spokojnie zarządzał gminą Tyczyn przez kolejne 3 lata:) natomiast mam 2 świetną wiadomość Smile Będą kolejne wybory w których nasz wójt będzie kandydował. Myślisz, że nasz burmistrz jest tak głupi jak Ty mądry ależ nie będziemy nikogo z błędy wyprowadzać.:)Bardzo się cieszę z planów jakie zaplanował na przyszły i kolejne lata dla naszej gminy projekty, które będą służyć nam wszystkim. Pozdrawiam wszystkich pogrążonych w porażce wyborów które jak by nie patrzył były już rok temu.... otrzyjcie piane z ust i pomóżcie Janowi w budowaniu naszej gminy dla dobra nas wszystkich :*

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group